GRYS BIAŁA MARIANNA 10/16

Nowy produkt

FRAKCJA : 10/16

KAMIEŃ SPAKOWANY JEST W WORKI PO 20 KG . KUPUJĄC 1 SZT - KUPUJESZ 1 WOREK 20 KG. 

TELEFON : 502-634-439

Więcej szczegółów

12,00 zł brutto

Więcej informacji

Oryginalność, nieszablonowość i dekoracyjność – to wszystko drzemie w naszej niezwykle ciekawej ofercie, którą tworzą przede wszystkim figurki do ogrodu, kamienie ozdobne, jak i różnego rodzaju figury betonowe, które mogą pojawić się nie tylko w przestrzeni prywatnej, ale i w publicznych skwerach oraz rekreacyjnych strefach restauracji lub hoteli.

Komponując nasz asortyment zatroszczyliśmy się o to, by prezentował on całe bogactwo możliwości, które już lada moment mogą pojawić się przed domem naszych Klientów. Figurki ogrodowe to sposobność na przekształcenie zwykłej i przewidywanej przestrzeni w baśniową i pełną magii krainę. To również sposób na przeniesienie jej do zupełnie innej rzeczywistości – świata, w którym żyją najbardziej nieprawdopodobne postaci oraz egzotyczne gatunki zwierząt. W ofercie naszego centrum znalazły się także propozycje dla tych z Państwa, którzy preferują jedynie delikatne zmiany, doskonale czują się w przestrzeni zaaranżowanej zgodnie z tradycyjną estetyką. Dla nich najlepszym rozwiązaniem okaże się kamień do ogrodu, który również dostępny jest w naszym asortymencie w wielu ciekawych wariantach.

 

KAMIEŃ IDEALNIE NADAJE SIĘ RÓWNIEŻ DO WSZELKIEGO RODZAJÓW AKWARIÓW!!!!!

Cena za wysyłkę będzie zależna od wagi jeżeli chcą Państwo zamówić większe ilości prosimy o kontakt posiadamy bardzo duży zapas kamienia i każdą ilość jesteśmy w stanie dostarczyć.